KURUMSAL
Ayna Güz. Sal. İşl. Ltd. Şti. 1979 senesinde cilt bakımı, kuaför salonu, sauna, vücut bakımı, jimnastik hizmetlerinin verildiği Türkiye’de tam teşekküllü kurulan ilk güzellik salonudur. 34 sene önce hizmet vermeye başlamış olan Ayna Güzellik bugün de yoluna aynı titizlikle devam etmekte ve yenilikleri günü gününe takip etmektedir. Bu sebepledir ki 1988’den itibaren hizmetlerine ithalatı da eklemiştir. 1992 senesinden itibaren de La Splash mineralli makyaj ürünleri, Tsuya Tsuya bitki lifleri ile kirpik uzatma ve cilt, el, ayak bakım maskeleri, Everlash kirpikleri, Refectocil Marka kaş ve kirpik boyaları, Beautify kirpik permaları ve Bomtech kalıcı makyaj ve mezoterapi cihazları, protez tırnak ürünleri ve süslemeleri, Christian marka pudra kaş boyalarının Türkiye’deki tek yetkili satış temsilcisi olmuştur.


Güzellik alanında yenilikleri Türkiye’ye ilk getiren,ürünlerin kullanımı ile ilgili eğitimi veren güzellik uzmanı Handan Erciyes 40 yıldır sürdürdüğü mesleğini hala büyük bir sevgi ve titizlikle yerine getiriyor. Ayna Güzellik Salonu bünyesindeki profesyonel, eğitim sertifikalarına sahip uzmanlardan oluşan personelinin en kaliteli hizmeti sunabilmeleri için eğitime önem veriyor. Ayna dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek saygın müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Hizmette ve ürün kalitesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması her zaman birincil amacımız.

Müşteri siparişlerininin gün içerisindeki teslimatlarının zamanında yapılması önemlidir.

Satışlarımız perakende ve  toptan yapılmaktadır.

Toptan satışlarımız 190’ı aşkın bayi ağına gerçekleştirilmektedir. Perakende satışlarımız ise İstanbul içerisinde kendi satış personeli araç filomuz ile kapıdan kapıya servis vermektedir. Ayrıca Bağdat Caddesindeki mağazamızdan da ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına APS ve Kargo ile gönderimlerimiz de mevcutdur.

En tepeye git